Vytvorili sme pre vás novú web stránku, a preto prichádzame aj s našou speciálnou ponukou. Doprava od 50Eur zdarma

Doručenie kvetov

Kvety doručujeme prepravnou spoločnosťou GLS

kamkoľvek na Slovensku, na vami vybraný dátum za sumu 4,90 €

  • objednávku s doručením nasledujúci deň je potrebné urobiť do 11:00
  • nasledne uhradiť sumu, ak je objednávka urobená v den doručenia je potrebné: ak je to platba prevodom – zaslať potvrdenie o platbe
  • pri platbe kartou nieje potrebné zasielať potvrdenie o platbe
  • Doručenie zásielok kuriérom GLS počas pracovných dní medzi 8:00 – 18:00
  • bez garancie presnej hodiny, doručenia je zadarmo, ak je hodnota objednávky vyššia ako 50 Eur. Ak je hodnota objednávky nižšia ako 50 Eur, za doručenie je účtovaný poplatok 4,90 Eur.

Doručenie kurierom ali-kvety.sk, podla miest:

Spišská Nová Ves, Arnutovce, Letanovce, Hrabušice , Spišské Tomášovce, Ferčakovce, Jamník, Odorín, Danišovce, Lieskovany, Harichovce, Chrasť nad hornádom, Iliašovce, Markušovce, Matejovce nad Hornádom, Olcnava, Rudňany, Smižany, Spišské Vlachy, Krompachy, Spišský Hrušov, Teplička, Vítkovce, Bystrany ,Betlanovce objednávka nad 50 eur expresne doručenie ZDARMA, pri objednávke pod 50 eur doplatok za expresne doručenie 3 eura.

Poprad, Matejovce, Gánovce, Hozelec, Švábovce, Veľký Slavkov, Sp. Teplica objednávky nad 50 eur expresne doručenie ZDARMA, pri objednávke ktorej suma nepresiahne 50 euro je doplatok za expresne doručenie 3 eura.

Levoča – Spišský Štvrtok

Doručovanie kurierom ali-kvety.sk počas víkendov a štátnych sviatkov – služba spoplatnena sumou 4,90 eur aj v daných okresoch.

Ak je hodnota objednávky vyššia ako 50 eur doručenie zdarma počas víkendov a štatných sviatkov bez možnosti doručenia na presne stanovenú hodinu.